витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Hemoweld-line

Портативний запаювач для медичних ПВХ трубок

Портативний запаювач для медичних ПВХ трубок

 • Легкий, вага близько 1 кг
 • Потужний, 500 запаювань
 • Постачається зі зручною наплечною сумкою
 • Сертифікований для роботи з голкою, що підключена до пацієнта

Портативний запаювач для медичних ПВХ трубок

HEMOWELD-B портативний та обладнаний потужним акумулятором. Він призначений для запаювання більшості стандартних трубок, що використовуються в Службі Крові. Він простий у використанні та очищенні, і завдяки низькому енергоспоживанню він дозволяє зробити більше 500 процедур на одному заряді акумулятора. Кожний шов має центральну лінію, щоб полегшити відокремлення двох частин трубки.

Hemoweld-B оснащений системою захисту від іскри та перегріву, щоб уникнути пошкодження як самого приладу, так і трубок, що запаюються. Звуковий сигнал та світлодіодні сигнали вказують на наявність іскор при запаюванні, забруднення електродів або низький рівень заряду акумулятора. Цей запаювач сертифіковано як клас CF для стандартів електричної безпеки, і його можна використовувати з пацієнтом / донором, що підключений до голки.


Стаціонарний запаювач для медичних ПВХ трубок

Стаціонарний запаювач для медичних ПВХ трубок
 • Для важкої роботи
 • Автоматичне затискання трубок РЧ енергія саморегулюється
 • Найкраща гнучкість використання з додатковою ручкою для запаювання*
  (* — замовляється окремо)

Стаціонарний запаювач для медичних ПВХ трубок

Цей запаювач спеціально розроблений для використання на столі та для важкої роботи. Головка для запаювання автоматично затискає трубку, як тільки вона вставлена, а запаювання виконується приблизно через 1,5 секунди. Захисна кришка головки для запаювання легко знімається, і її можна легко мити. HEMOWELD-Т призначений для запаювання більшості стандартних трубок, що використовуються в Службі Крові. Він простий у використанні та очищенні, і має високу продуктивність.

Кожний шов широкий та міцний, має центральну лінію, щоб полегшити відокремлення двох частин трубки від легкого дотику: внутрішні компоненти крові залишаються стерильними.

Окремо можливо замовити ручку для запаювання щоб підвищити гнучкість роботи. HEMOWELD-Т оснащений системою захисту від іскри та перегріву, щоб уникнути пошкодження як самого приладу, так і трубок, що запаюються. Звуковий сигнал та світлодіодні сигнали вказують на наявність іскор при запаюванні, перегрівання або забруднення електродів.


Стаціонарний запаювач для виготовлення сегментів ПВХ трубок

HEMOWELD-Т
 • Система із чотирма головками для запаювання
 • Кожну головку для запаювання можна включити або вимкнути
 • Чотири сегменти трубки готові вже через кілька секунд
 • Найкраща гнучкість використання з додатковою ручкою для запаювання*
  (* — замовляється окремо)

HEMOWELD-MC призначений для швидкого приготування до чотирьох сегментів ПВХ трубок. Кожен сегмент має стандартну довжину 75 мм, що достатньо для включення будь-якого друкованого коду та щоб мати достатній об'єм для виконання будь-якого обстеження. Трубка завантажується всередину поворотно-завантажувального пристрою, і як тільки набуває правильного положення, автоматично запускається процес запаювання. Повний цикл, що включає всі чотири головки для запаювання триває близько 7 секунд. Оператор може вибрати всі чотири головки для запаювання або лише деякі за його вибором за допомогою клавіші програмування. Захисна кришка легко знімається.
HEMOWELD-MC призначений для запаювання більшості стандартних трубок, що використовуються в Службі Крові. Він простий у використанні та очищенні, і має високу продуктивність. Кожний шов має центральну лінію, щоб полегшити відокремлення двох частин трубки від легкого дотику: внутрішні компоненти крові залишаються стерильними.

Hemoweld-МС оснащений системою захисту від іскри та перегріву, щоб уникнути пошкодження як самого приладу, так і трубок, що запаюються. Звуковий сигнал та світлодіодні сигнали вказують на наявність іскор при запаюванні, перегрівання або забруднення електродів.

Окремо можливо замовити ручку для запаювання щоб підвищити гнучкість роботи

  

Hemoweld-line