витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові

ІНКУБАТОРИ

Структура та система
Зовнішня конструкція та двері з листової сталі пофарбовані або покриті пластиком та оцинковані. Ізоляція з поліуретану щільністю 40 кг/м.куб та товщиною 60 мм. Внутрішня камера та полиці з нержавіючої сталі AISI 304; з заокругленими краями. Прозорі двері дозволяють спостерігати за тромбоцитами, не змінюючи внутрішньої температури. Двері замикаються на ключ, щоб забезпечити максимальну безпеку. Всі інкубатори легко чистити та знезаражувати.

Підігрівспеціальними нагрівальними елементами з низькою тепловою щільністю, для максимальної стабільності температури;  охолодженняспеціальним випарником, розробленим KW; всі теплообмінники розміщуються в зоні, відокремленої від внутрішньої камери для створення дуже рівномірного регулювання температури всередині інкубатора.

Регулювання температури керується високопродуктивним гвинтовим вентилятором.Система охолодженняскладається з повітряного охолоджувального конденсатора з герметичною схемою компресора і є повністю герметичною та відрізняється дуже тихою роботою (<60 дБ). Інкубатор здатний правильно функціонувати навіть при дуже високих температурах навколишнього середовища (вище + 32°С) та в середовищах з поганою вентиляцією. Конденсована вода збирається та випаровується спеціальним пристроєм.

Використані холодоагенти нетоксичні, негорючі, не вибухові та особливо екологічні (ODP = 0). Система захисту від перегріваннявідповідно до DIN 12880 з окремим датчиком (клас захисту 3.1) та з вимкненням нагріву в разі виходу з ладу для максимальної безпеки.

Електронна цифрова система управляння температурою з мікропроцесором, I-KW SMART CONTROLLERдля програмування та керування температурою; відображає умови експлуатації інкубатора, встановлену та реальну температуру, будує графіки температури та відображає багато іншої інформації.

Сумісність, Простежуваність та Безпека
Підключення через серію стандартних пристроїв; USB-порт, слот для карт пам'яті SD та SIM-карт, WiFi- з'єднання, Ethernet, порт RS 485 з протоколом Modbus.
I-KW графічний відео інтерфейс

Дисплей для налаштування та читання значень температури та вологості на кольоровому 7-дюймовому сенсорному TFT екран; мікропроцесорна технологія ARM 9 під управлінням ОС Linux; сенсорне меню з декількома вікнами та графіками температури.

Увімкнено / Вимкнено:доступ керується користувачем за допомогою електронного ключа з паролем.

Система управління
Контроль, реєстрація, нагляд, повне відстеження будь-яких параметрів та подій, повний зв'язок із середовищем, дуже висока безпека роботи та доступу. Використання двох незалежних зондів RTD Pt 100 Ом: один для температурної сигналізації, а другий для регулювання. Автоматичне регулювання температури та сигналізації; реєстрація в реальному часі операційних змінних на карті SD; USB-інтерфейс на передній панелі для завантаження
термореєстраційних даних та оновлень; Ni-MH буферна батарея, резервне живлення та контур підзаряджання (48 годин автономії).
Встановлення значень параметрів та порогів сигналізаціїза допомогою електронного ключа з паролем - це захист проти вторгнень, випадкових помилок та кращої простежуваності!

Сигналізація
Аудіовізуальна сигналізація про мінімальну/максимальну температуру всередині інкубатора; Аудіовізуальна сигналізація про збій живлення; Сигналізація про відкриті двері; Сигналізація про поломку зондів.

Кожний сигнал автоматично реєструється: HT (Висока T), LT (Низька T), збій живлення, сигналізація критичної температури, про вологість; день/місяць/рік/час (хвилини для початку сигналу); тривалість сигналізації (для HT та LT) день/місяць/рік/час (хвилини для початку затухання)! Сигналізація — аудіовізуальна, але можна вимкнути звуковий сигнал за допомогою кнопки на панелі. Звукова сигналізація затримується, коли пристрій запускається і при відкритті дверей. Затримка запрограмована. Візуальна сигналізація завжди активна.

Відкривання дверей: Реєстрація в пам'яті: кількість відкривань щодня, кількість критичних відкривань, загальний час з відкритими дверима.


ПЕРЕМІШУВАЧІ

Структура та система
Лінійні перемішувачі KWAP48(48 контейнерів - 8 полиць), KWAP54(54 контейнери - 9 полиць), KWAP96 (96 контейнерів - 16 полиць), KWAP 108(108 контейнерів - 18 полиць) та моделі KWAP 180(180 контейнерів - 18 полиць)  дозволяють організувати зберігання тромбоцитів в пластикових контейнерах.
Усі полки виконані з нержавіючої сталі AISI 304. Кожний перемішувач має змінний рух і завдяки бігункам з лінійними підшипниками працює тихо та надійно. Верхня частина рухається з боку в бік з курсом 16мм, при максимальній частоті 116 ударів. Кожна полиця має "відкриту" поверхню для вентиляції.

Кожну полицю можна витягнути, щоб отримати доступ до неї під час роботи двигуна, не створюючи незручностей для струшування тромбоцитів. Крім того, кожна полиця має задній стопор для запобігання випадкового виходу з бігунів і забезпечує майже горизонтальне розташування, придатне для завантаження контейнерів без допомоги користувача. Коли полицю потрібно витягнути цілком для очищення, необхідно підняти її для розблокування.
Панель керування розташована на нижній передній частині пристрою.

Перемішувач має власний блок живлення та вилку живлення для вмикання у відповідний інкубатор KW або в інший термостатичний пристрій. На передній панелі знаходиться головний перемикач зі світловим індикатором.

Сигналізація
Всі перемішувачі оснащені сигналізацією руху за допомогою спеціального датчика, розташованого всередині самого перемішувача. Якщо помішування переривається, то в інкубаторі активується сигнал тривоги для максимальної безпечності тромбоцитів. Тривога відключається, коли двері інкубатора відкриті, а рух перемішувача зупинено для безпеки оператора.

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові

Технічні характеристики інкубаторів встановлена T +22°C ±2°C

МОДЕЛЬ W96RT HPL WRV700 HPL
 Тип  настільний  підлоговий
 Розміри
зовнішні (мм)
 690x620x1100  700x800x2000
 Розміри
внутрішні (мм)
 600x470x800  590x670x1510
 Об’єм, л  260  700
 Кількість
450 мл
контейнерів
 96  340
 Стабільність Т  ≤ ± 1°C  ≤ ± 1,5°C
 Однорідність Т  ≤ ± 1,5°C   ≤ ± 2°C
 Потужність (Вт)  650  750
 Вага (кг)  70  130

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові
Технічні характеристики перемішувачів

МОДЕЛЬ KWAP48 KWAP54 KWAP96
 Розміри (мм)  490x420x400  490x420x440 490x420x680
 Кількість
450 мл контейнерів
 48  54  96
 Полиці  8   9   16 
 Потужність (Вт)  450  600 450 
 Вага (кг)  30  50  50
 

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові 

 

Інкубатори/Перемішувачі тромбоцитів крові