витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

HEMOWELD-MC, Стаціонарний запаювач для виготовлення сегментів ПВХ трубок

Стаціонарний запаювач для виготовлення сегментів ПВХ трубок

HEMOWELD-Т
  • Система із чотирма головками для запаювання
  • Кожну головку для запаювання можна включити або вимкнути
  • Чотири сегменти трубки готові вже через кілька секунд
  • Найкраща гнучкість використання з додатковою ручкою для запаювання*
    (* — замовляється окремо)

HEMOWELD-MC призначений для швидкого приготування до чотирьох сегментів ПВХ трубок. Кожен сегмент має стандартну довжину 75 мм, що достатньо для включення будь-якого друкованого коду та щоб мати достатній об'єм для виконання будь-якого обстеження. Трубка завантажується всередину поворотно-завантажувального пристрою, і як тільки набуває правильного положення, автоматично запускається процес запаювання. Повний цикл, що включає всі чотири головки для запаювання триває близько 7 секунд. Оператор може вибрати всі чотири головки для запаювання або лише деякі за його вибором за допомогою клавіші програмування. Захисна кришка легко знімається.
HEMOWELD-MC призначений для запаювання більшості стандартних трубок, що використовуються в Службі Крові. Він простий у використанні та очищенні, і має високу продуктивність. Кожний шов має центральну лінію, щоб полегшити відокремлення двох частин трубки від легкого дотику: внутрішні компоненти крові залишаються стерильними.

Hemoweld-МС оснащений системою захисту від іскри та перегріву, щоб уникнути пошкодження як самого приладу, так і трубок, що запаюються. Звуковий сигнал та світлодіодні сигнали вказують на наявність іскор при запаюванні, перегрівання або забруднення електродів.

Окремо можливо замовити ручку для запаювання щоб підвищити гнучкість роботи