витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

Розморожувачі для плазми та стовбурових клітин
Медичний пристрій класу — СЕЕ 93/42

Моделі WPFD 2/4 та WPFD 3/6
Лінія розморожувачів WPFD® була розроблена завдяки партнерській співпраці з провідними італійськими клініками, під час якої з самого початку проектування враховувався різноманітний досвід: від практичного використання в клінічній та медичній практиці до технічних та наукових досліджень, поєднуючи їх з передовими технологіями.

Технологія була запатентована KW(Патент №0001404653 від 29.11.2013). WPFD 2/4 та WPFD 3/6 це повністю інноваційні прилади, починаючи з матеріалів із яких вони виготовлені і закінчуючи принципом роботи.

Використовуючи ці розморожувачі, Ви можете простежити кожний етап процесу: скануючи штрих-код або інші ідентифікаційні мітки, прилад може визначити оператора, тип контейнера, і потім простежити донора через інформацію на контейнері.

Блок електронного контролю оснащений 7 дюймовим сенсорним екраном.
Вся інформація про процес розморожування передається в локальну мережу (через Ethernet порт та WiFi) або на флеш-карту (через 2 USB роз’єми) та SD карту.

Мінімальний час розмороження контейнеру з 260 мл плазми 15 хвилин, з 600 мл плазми — 25
хвилин.

На відміну від інших апаратів, представлених на ринку, які вимірюють лише температуру води, розморожувачі KW мають кілька сенсорів у кожному відсіку та постійно тримають під контролем температуру кожного контейнера, забезпечуючи:

 • Можливість повного простежування всього процесурозморожування.
 • Валідацію всієї процедури розморожування.
 • Відмінну гомогенність розмороженої плазми завдяки гідромасажному насосу, таким чином контейнери піддаються процедурі гідромасажу, щоб після розморожування плазма гомогенізувалася та досягла найкращої якості.
 • Асинхронне розморожування кількох порцій свіжозамороженої плазми або кількох порцій стовбурових клітин; розморожувачі оснащені різними незалежними нагрівальними елементами, що дозволяє активувати процес нагрівання у різний час та в незалежному режимі.
 • Безперервне функціонування, за виключенням виняткових ситуацій. Якщо у ємності для розморожування виникають будь-які проблеми або пошкоджується контейнер, його вміст, у буд-якому випадку, залишиться всередині ємності, не потрапляючи у нагрівальну рідину.
 • Ємність можна легко вийняти, вимити під проточною водою, а потім встановити на місце, не припиняючи процес підігрівання інших ємностей.

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

Розморожувачі WPFD® це справжній виклик загальновизнаним стандартам з точки зору розмірів, конструкції та інформативності даних.

Система розморожування плазми та стовбурових клітин KW представляє новий погляд на інтерфейс користувача та на функціонування медичного обладнання, завдяки якому можливість візуального контролю поєднується з незалежним управлінням блоками розморожування плазми.

Нові характеристики у порівнянні з конкурентами

 • Контейнери з плазмою безпосередньо не контактують з термостатичною банею, тому вони залишаються повністю сухими та захищеними від забруднення.
 • Матеріал ємності залишається непошкодженим навіть після повторного розміщення замороженого контейнера, який може мати гострі краї.
 • Температурні датчики всередині кожного відсіку дозволяють реєструвати температуру кожного контейнера в процесі нагрівання та відображати у вигляді графіку.
 • Активування до трьох незалежних процедур нагрівання.
 • Звуковий сигнал тривоги у разі пошкодження контейнера з плазмою.
 • Температура у термостатичній бані може бути вище за кінцеву температуру, яка необхідна для контейнера з плазмою: як тільки сенсори, які контактують з контейнером покажуть, що ступінь нагріву досяг встановленої температури, система контролю в ту саму мить перерве процес спорожнення лотка. Таким чином час процедури може бути зменшено.
 • Існує можливість активації функції масажу контейнера та гомогенізації плазми шляхом швидкого заповнення та спорожнення робочого лотка індивідуальної ємності для розморожування.
 • Програмування закінчення процедури по досягненню певної температури або часу.

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

Відсіки для розморожування легко виймаються тому їх зручно мити.
Розморожувачі WPFD® клінічно валідовано для

 • роботи в режимі підігрівання компонентів крові та розчинів для переливання: тривалість
  8-10 хвилин!
 • одночасного розмороження до 9 контейнерів з плазмою у надзвичайних ситуаціях:
  тривалість до 35 хвилин!
 • розмороження та нагрівання стовбурових клітин!

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин

 

 

Розморожувачі плазми та стовбурових клітин