Расходные материалы для in-vitro диагностики Оборудование для лаборатории и учреждений службы крови

Одноканальні, Фокус

Піпетки Фінпіпет Одноканальні Фокус

Піпетки Фінпіпет Одноканальні ФокусЗручність і комфорт піпеток Фінпіпет Фокус покликане підвищити найважливішу характеристику піпетірованія - точність і відтворюваність дозування. Унікальна конструкція значно зменшує напругу руки лаборанта та оптимізує процес дозування так, щоб Ви могли швидко встановити необхідний обсяг і сфокусувати свою увагу на Вашій роботі.

Сучасна передова конструкція
Фінпіпет Фокус - це піпетки з чудовою точністю і відтворюваністю дозування, що не мають собі рівних по комфорту та зручності. Завдяки модернізованому вкороченому скидувачу наконечника і ергономічним дизайном контроль положення наконечника стає надзвичайно легким з меншим навантаженням на кисть, зап'ястя і передпліччя. Унікальна закруглена рукоятка зі змінною накладкою розроблена так, щоб піпетка максимально відповідала руці лаборанта, що у поєднанні з швидкою установкою обсягу робить піпетки Фінпіпет Фокус надзвичайно комфортабельними і легкими у використанні.

Вибір змінної накладки на рукоятку
Нові піпетки Фінпіпет володіють унікальною ергономікою. Фінпіпет Фокус - це перша у світі серійна піпетка, яка дозволяє лаборанту вибрати саме свою піпетку. Існує 3 різних розміру накладки: малий, середній і великий. Вибравши найбільш зручний для Вас розмір накладки, Ви можете персоналізувати розміщення піпетки Фінпіпет Фокус у руці, отримуючи комфорт, ергономіку і зручність. Крім того, легка вага, упор для пальців і укорочений скидувач наконечника мінімізують втому і напругу кисті руки і передпліччя в процесі піпетірованія, забезпечуючи більш ефективну й комфортабельну техніку роботи.

Надзвичайно швидка установка обсягу
Всі піпетки Фінпіпет Фокус оснащені новим механізмом швидкого встановлення обсягу дозування. Завдяки цьому Ваша робота стає більш швидкою і ефективною, а також менш напружена. Всього 5 обертів операційної кнопки досить, щоб змінити обсяг дозування з мінімального до максимального значення, а в деяких моделях піпеток оборотів потрібно навіть менше. Наприклад, в піпетці Фінпіпет Фокус 30-300 мкл достатньо всього 3 обороту.

Точна настройка обсягу
Поява нового додаткового колеса для точного встановлення обсягу дозування - це результат досліджень в області ергономіки і побажань наших користувачів. Механізм для точного встановлення обсягу дозування створений для того, щоб допомогти встановити останню цифру обсягу. Велике  колесо робить малу зміну обсягу дуже простим навіть при роботі в рукавичках.

Легке скидання наконечників
У піпетка Фінпіпет Фокус оптимізований весь процес дозування, починаючи від установки обсягу дозування і закінчуючи скиданням наконечника. Досконалий передавальний механізм підсилює тиск на наконечник, завдяки чому скидання наконечника здійснюється легким натисненням.

Ефективний механізм "супервиштовхування"
Спеціально розроблений для мікрооб'емов механізм " супервиштовхування " встановлює нові стандарти точності і відтворюваності для дозування мікрооб'емов. Новий телескопічний плунжер поетапно нагнітає тиск в наконечнику, що запобігає дію капілярних сил. Механізм " супервиштовхування " використовується в одноканальних піпетка Фінпіпет Фокус 0.3-3 мкл, 1-10 мкл, 3-30 мкл і 5-50 мкл.

Абсолютна стерильність у лабораторії
Щоб гарантувати абсолютну стерильність, запобігти перехресну контамінацію і виконати роботу в лабораторії з найкращим результатом, всі піпетки Фінпіпет Фокус можна автоклавіровать цілком при температурі 121 ° С.

<< Назад