витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Діагностика

Bio-Tek Instruments Обладнання для ІФА та спектрофотометрії

Будучи постачальником комплексних систем, пропонуємо обладнання для роботи в мікропланшетном форматі виробництва Bio-Tek Instruments, США - починаючи від відносно простого фотометра, до повністю автоматизованого комплексу для ІФА. Всі прилади мають вбудовану клавіатуру, рідкокристалічний дисплей, і мікро-ЕОМ, за допомогою якої здійснюється керування приладами. Наявність зв'язку із зовнішнім ПК і друкуючими пристроями дозволяє користувачеві ще більшою мірою автоматизувати дослідницький процес.

Прилади представляють собою гнучкі "відкриті" багатофункціональні системи, і є універсальними для досліджень в будь-якому мікропланшетном форматі. Прилади поставляються з програмним забезпеченням, де вже запрограмовані протоколи для роботи з діагностичними наборами виробництва Діапроф-Мед.

Програмне забезпечення виробництва Bio-Tek створено для роботи з тест-системами відкритого типу, тим самим, сприяючи досягненню поставлених цілей за допомогою простих методів обробки даних та формування результатів дослідження.

<<Назад