витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «ХіМеК» є постачальником обладнання та витратних матеріалів для приватних, державних медичних лабораторій та служби крові України. ТОВ НВП «ХіМеК» - офіційний дистриб’ютор провідних українських та зарубіжних виробників обладнання та виробів медичного призначення.

Офіційною датою початку історії підприємства є 1992 рік.

Наша місія – високоякісний сервіс, впровадження передових технологій, планомірне збільшення асортименту продукції для максимального задоволення потреб споживачів, а також побудова і підтримка позитивного іміджу компанії як стабільного і надійного партнера на ринку України.

Наші клієнти. ТОВ НВП «ХіМеК» постійно приймає участь у процедурах державних закупівель за результатами яких успішно виконує договори постачання. Тому нашими клієнтами є заклади охорони здоров’я всіх рівнів. Серед них обласні та міські Станції переливання крові, Центри профілактики та боротьби зі СНІДом, Санітарно-епідеміологічні станції, шкірно-венерологічні диспансери, обласні лікарні, дитячі лікарні, пологові будинки, а також приватні лабораторії.

Наші постачальники:

  • KW Apparecchi Scientifici, Італія;
  • Gilardoni S.p.A., Італія;
  • Delcon SRL, Італія;
  • Hanil, Південна Корея;
  • АТЗТ «ДіапрофМед» Україна;
  • ПП «Групотест», Україна

Плани ТОВ НВП «ХіМеК» сміливі та амбітні. Ми постійно проводимо моніторинг динаміки потреб замовників, вивчаємо світові тенденції в розвитку медичних і наукових технологій, впроваджуємо їх в практику охорони здоров'я. Ми розуміємо, що сучасні лабораторії повинні якнайширше застосовувати наукоємні методики, які дозволяють швидко і точно діагностувати захворювання, своєчасно і правильно підібрати терапію, щоб повністю вилікувати хворого або максимального відновити функції його організму. ТОВ НВП «ХіМеК» не лише швидко і якісно задовольняє запити своїх клієнтів, а й перевершує їх очікування, підбираючи обладнання та матеріали за оптимальним співвідношенням " ціна-якість". Саме тому нам довіряють навіть найвибагливіші замовники.

Сервіс – ми пропонуємо навчання персоналу медичних установ роботі на обладнанні, гарантійне і після гарантійне обслуговування та ремонт а також консультації по телефону.

Ми гарантуємо стабільну роботу, безпеку і високу якість нашої продукції!