витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Фільтри для компонентів крові

Фільтри для служби крові

Торгова назва

Опис

Мікроагрегатні фільтри (приліжкові)
ПК 23-01 (Інтероко)

Система з фільтром для трансфузії будь-яких компонентів крові. Затримує мікроагрегати. Діаметр пір 30 мкм. Обсяг переливається ЕМ становить від 0,25 до 1,5 л.

Фільтри для видалення лейкоцитів приліжкові
Imugard III RC (Терумо)

Самозаповнюючі поліуретановий фільтр для видалення лейкоцитів з 260 мл. ЕМ. Залишковий зміст лейкоцитів менш 2х105. Трансфузія - крапельно.

Imugard III PL (Терумо)

Самозаповнюючі поліуретановий фільтр для видалення лейкоцитів з 10 доз тромбоконцентрату. Залишковий зміст лейкоцитів менш 2х105.

LPS2KLE (з системою для трансфузій) (Паллі)

Фільтр для видалення лейкоцитів з 1600 мл свіжозамороженої плазми. Залишковий зміст лейкоцитів менш 6х104. Трансфузія - струменево. 

Для роботи в умовах СВК
«Лейкосеп» (Інтероко)

Система призначена для видалення лейкоцитів з компонентів консервованої крові (ЕМ та плазми), взятих від одного донора. Пристрій створює закриту систему при приєднанні його до контейнера з попередньо розділеними компонентами крові. У комплект входить 2 контейнери для зберігання відфільтрованих компонентів. Залишковий зміст лейкоцитів менш 4х105

Imugard III RC (Терумо)

Самозаповнюючі поліуретановий фільтр для видалення лейкоцитів з 260 мл ЕМ. Залишковий зміст лейкоцитів менш 2х105. Оснащений обхідний лінією і контейнером для зберігання відфільтрованих компонентів

Imugard III PL (Терумо)

Самозаповнюючі поліуретановий фільтр для видалення лейкоцитів з 10 доз тромбоконцентрату. Залишковий зміст лейкоцитів менш 2х105. Оснащений обхідний лінією і контейнером для зберігання відфільтрованих компонентів

Imuflex BBWGQ456 (Терумо)

Контейнер 450/500/400/400 з гемоконсервантом ЦФД / САГМ з вбудованим лейкоцитарним фільтром (для фільтрації цільної крові та приготування безлейкоцитної ЕМ та плазми)