витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

FENWAL Inc

Обладнання для трансфузіології та служби крові виробництва компанії FENWAL Inc.

Найменування

Автоматизація збору компонентів крові

1

Сепаратор клітин крові Amicus Нове покоління систем, що призначені для збору да сепарації клітин крові (в тому числі - стовбурових клітин) - цитоплазмаферез. Дозволяє отримувати від донора будь-яку комбінацію якісних компонентів: тромбоцитів, еритроцитів, мононуклеарів, плазми у повністю автоматичному режимі, швидко та з високим рівнем безпеки.

1.1

Апарат в комплекті з системою зберігання тромбоцитів

1.2

Апарат в комплекті з розхідними матеріалами та системою зберігання тромбоцитів

1.3

Одноразовий комплект (у складі: набір, ACD-A 500 мл, фіз. р-н 500 мл): - для тромбоцитаферезу (одно /двоголковий)

1.4

Одноразовий комплект (у складі: набір, ACD-A 500 мл, фіз. р-н 500 мл): - для збору мононуклеарів

2

Апарат автоматичного плазмаферезу Автоферез-С Повністю автоматизована система, призначена для проведення донорського та лікувального плазмаферезу за унікальною методикою фільтрації водночас із центрифугуванням. Дозволяє отримувати плазму найвищої якості за мінімальний проміжок часу та із максимальною безпекою для донора.

2.2

Вартість апарату із розхідними матеріалами (300 комплектів)

2.3

Одноразовий комплект для плазмаферезу (у складі: набір, фістульна голка, контейнер для збору плазми, ACD-A 500 мл, фіз.р-н 500 мл):

Збір та розділення цільної крові. Приладдя

3

Ваги-мішалка для збору цільної донорської крові Optimix plus Апарат призначений для заготівлі цільної крові на станціях переливання крові та відділеннях у стаціонарних або мобільних умовах. Оснащений сканером штрих-кодів, з можливістю зберігання та передачі всієї необхідної інформації про донацію до комп`ютерних систем із безпроводним з`єднанням, також є можливість роботи від акумулятора.

4

Аппарат для розділення крові на компоненти Optipress II Автоматичний прилад (плазмоекстрактор), що призначений для швидкого та точного розділення донорської крові на високоякісні компоненти, із наступним стерильним запаюванням магістралей

5

Запаював магістралей HematronІІІ Традиційний прилад, простий та звичний у використанні, що призначений для стерильного розділення та запаювання магістралей систем зберігання крові та компонентів.

6

Портативний запаювач магістралей HandySeal Портативний діелектричний запаювач магістралей, вагою менше 1 кг. Більше 700 запаювань від повністю зарядженої батареї вбудованого акумулятора.

7

Стаціонарний запаювач магістралей OptiSeal Настольний запаювач високої потужності, що призначений для швидкого сегментування магістралей

Системи зберігання компонентів крові

8

Система для зберігання тромбоцитів: Інкубатор тромбоцитів Helmer Horizon PC100h та шейкер (ажитатор) PF15h Система призначена для зберігання тромбоцитарної маси протягом до 5 діб завдяки постійнії підтримці сталої температури та одночасному перемішуванні. Оснащена модулем постійної реєстрації температури, сигналізаціями, замком. Дозволяє зберігати одночасно 5-10 аферезних контейнерів із тромбоцитарною масою.

9

Розширена система для зберігання тромбоцитів: Інкубатор тромбоцитів Helmer Horizon PC2200h та два шейкери (ажитатори) типу PF96h Система призначена для зберігання тромбоцитарної маси протягом до 5 діб завдяки постійнії підтримці сталої температури та одночасному перемішуванні. Оснащена модулем постійної реєстрації температури, сигналізаціями, замком. Дозволяє зберігати одночасно до 64 аферезних контейнерів із тромбоцитарною масою.