витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Одноканальні, Дігитал

Одноканальні піпетки Ленпіпет Дігитал

Одноканальні піпетки Ленпіпет ДігиталМікропіпетування малих обсягів - від 0.5 до 1000 мкл

Використання дорогих реагентів зробило точне дозування мікрооб'емов важливим і критичним етапом лабораторної роботи, ніж раніше, особливо в області біотехнології. Робота в критичному діапазоні від 0.5 до 1000 мкл встановлює жорсткі вимоги до виконання дозаторів, які забезпечують високу точність і відтворюваність дозування.

Піпетки Ленпіет Дігитал мають сучасний дизайн і пропонують вдосконалену ергономіку для лабораторій, в яких виконується велика кількість рутинних досліджень. Закруглена рукоятка, і великий дисплей підвищують зручність оператора і ефективність роботи.

Для абсолютної стерильності всі піпетки Ленпіпет Дігитал можуть піддаватися автоклавуванню цілком. Кожна піпетка також має місце для мітки безпеки на захопленні піпетки та спеціальний кронштейн для зручного зберігання піпетки на полиці.

Макропіпетування великих обсягів - 1 мл до 10 мл

Також як і мікрооб'ємні піпетки Ленпіпет Дігитал ці піпетки мають м'яке видалення наконечника, можуть повністю піддаватися автоклавуванню і поставляютяся зі спеціальним кронштейном.

Всі піпетки Finnpipettes макродіапазоні мають унікальний, спеціально розроблений механізм плунжера, який повністю виключає контамінацію в слідстві турбулентності, загальна проблема при дозуванні макрооб'ємов.

Висока ефективність і легкі у використанні

  • Подовжений плунжер гарантує точне дозування, навіть для малих об'ємів.
  • Механізм над-виштовхування гарантують точність і відтворюваність для мікрооб'ємів.
  • Унікальна форма захоплення гарантують правильний кут піпетування і максимальний комфорт для роботи.
  • Завдяки використанню в конструкції жорсткого і легкого пластику, піпетки дуже легкі, що зменшує втому лаборанта.
  • Питома електропровідність піпеток також дуже низька.
  • Встановлення обсягу дозування здійснюється дуже легко, шляхом повороту операційної кнопки. Зсув на один крок обсягу дозування супроводжується клацанням, а встановлений обсяг легко видний на великому дисплеї. Для переключення з мінімального на максимальний об'єм потрібно всього кілька поворотів кнопки.

<< Назад