витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Одноканальні, Дігитал 

Піпетки Фінпіпет Одноканальні Дігитал 

Піпетки Фінпіпет Одноканальні ДігиталМікропіпетування малих обсягів - від 0.2 до 1000 мкл

Використання дорогих реагентів зробило точне дозування мікрооб'ємів важливим і критичним етапом лабораторної роботи, особливо в області біотехнології. Робота в критичному діапазоні від 0.2 мкл до 1000 мкл встановлює жорсткі вимоги до виконання дозаторів, які забезпечують високу точність і відтворюваність дозування.

Піпетки Фінпіпет Дігитал мають обтічну конструкцію та пропонують досконалу ергономіку для лабораторій, що виконують велику кількість рутинних досліджень. Закруглена рукоятка, модифікований упор і великий дисплей підвищують зручність лаборанта та ефективність роботи.

Піпетки Фінпіпет Дігитал володіють наступними перевагами щодо дозування рідких реагентів: м'яке видалення наконечника за рахунок підсилюючого передавального механізму і "супервиштовхування" рідини для піпеток, дозуючих мікрооб'еми 0.2-40 мкл.

Для абсолютної стерильності всі піпетки Фінпіпет Дігитал можуть піддаватися автоклавуванню цілком. Кожна піпетка також має місце для мітки безпеки на упорі піпетки та спеціальний кронштейн для зручного зберігання піпетки на полиці.

Макропіпетування великих обсягів - 1 мл до 10 мл
Компанія Thermo Labsystems доклала всі свої знання при створенні піпеток Фінпіпет Дігитал для макрооб'ємів (1-5 мл і 2-10 мл). У результаті ці піпетки мають легку вагу і зручні в роботі. Також як і мікрооб'ємні піпетки Фінпіпет Дігитал ці піпетки мають м'яке видалення наконечника, можуть повністю піддаватися автоклавуванню і поставляються зі спеціальним кронштейном.

Всі піпетки макродіапазоні мають унікальний, спеціально розроблений механізм плунжера, який повністю виключає контамінацію внаслідок турбулентності, що є спільною проблемою при дозуванні макрооб'ємів.

Висока ефективність і легкість у використанні

  • Подовжений плунжер гарантує точне дозування, навіть для малих об'ємів.
  • Механізм "супервиштовхування" гарантують точність і відтворюваність для мікрооб'ємів
  • піпетки 0.2-2 мкл, обсяг може бути встановлений з кроком 0.01 мкл - для особливо точної роботи
  • Унікальна форма упору гарантують правильний кут піпетіровання і максимальний комфорт для роботи
  • Завдяки використанню в конструкції жорсткого і легкого пластику, піпетки дуже легкі, що зменшує втому лаборанта
  • Встановлення обсягу дозування здійснюється дуже легко, шляхом повороту операційної кнопки. Зсув на один крок операційної кнопки супроводжується клацанням, а встановлений обсяг легко видний на великому дисплеї. Для переключення з мінімального на максимальний об'єм потрібно всього кілька поворотів кнопки.