витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Багатоканальні

Піпетки Фінпіпет Багатоканальні Фокус

Піпетки Фінпіпет Багатоканальні ФокусЧудова точність і відтворюваність
Нові багатоканальні піпетки Фінпіпет Фокус завдяки своїй досконалій конструкції забезпечують більш високу точність і відтворюваність розкапування. Багатоканальні піпетки Фінпіпет Фокус мають діапазони дозування: 0,1-10 мкл, 5-50 мкл і 30-300 мкл з 8 або 12 каналами.

Ергономічне багатоканальне дозування

Багатоканальні піпетки Фінпіпет Фокус володіють всіма перевагами ергономіки одноканальних піпеток Фінпіпет Фокус. Зручний упор дозволяє утримувати піпетку під оптимальним кутом для дозування, що в поєднанні з м'яким ходом кнопки і вибором накладки на рукоятку (мала, велика і середня) робить роботу з багатоканальними піпетками Фінпіпет Фокус більш комфортним і дозволяє виконувати процедуру дозування з мінімальним стомленням . Крім того, м'яке скидання наконечників полегшує роботу з багатоканальною піпеткою.

 • Покращена точність і відтворюваність
 • Ергономічне багатоканальне дозування
 • М'яке скидання наконечників

<< Назад


Піпетки Фінпіпет Багатоканальні Дігитал

Піпетки Фінпіпет Багатоканальні ДігиталБагатоканальні піпетки Фінпіпет Дігитал мають обтічну конструкцію рукоятки, що робить рутинну роботу в лабораторії більш легкою.

Також як і одноканальні піпетки Фінпіпет Дігитал, багатоканальні піпетки володіють наступними перевагами:

   • М'яке видалення наконечників
   • Піпетки повністю автоклавіруються
   • Мітка безпеки, спеціальний кронштейн і штатив для зберігання
   • Обтічний дизайн
   • Швидка зміна обсягу дозування
   • Велике вікно дисплея
   • Легка перекалібровка в лабораторії

<< Назад

 

Крокова піпетка Фінпіпет Багатоканальні Мультістеппер

Крокова піпетка Фінпіпет Багатоканальні МультістепперРозроблена спеціально для роботи з 96-луничнимі стандартними мікропланшетами, піпетка Фіпіпет Мультістеппер допомагає швидко вирішувати рутинні лабораторні завдання. Забравши рідину один раз, Ви можете розкапувати реагент по лунках: 24х50 = 192 мкл лунки, 12х100 мкл = 96 лунок 8х150 мкл = 64 лунки, 6х200 = 48 лунок, 5х250 мкл = 40 лунок. Усі вісім каналів відкалібровані для одночасного точного дозування однакової кількості рідини.

Завдяки зменшенню кількості циклів набору та дозування рідини, піпетка Фінпіпет Мультістеппер зменшує ризик помилок і збільшує продуктивність і ефективність роботи.

Піпетка Фінпіпет Мультістеппер має зручне колесо і таблицю для встановлення обсягу дозування (таблиця 1). Працювати з піпеткою дуже просто. Потрібно всього лише надягти наконечники на 8-канальний модуль, заповнити їх розчином реагенту і встановити необхідний обсяг. Для оптимальної ефективної роботи правою і лівою рукою 8-канальний модуль можна повертати на 360˚С.

 • 8-канальний модуль ідеально підходить для роботи з мікропланшетами
 • Легка установка обсягу
 • Можливість повороту 8-канального модуля на 360˚С для роботи правою або лівою рукою
 • Легка конструкція для комфортної роботи

Як Мультістеппер, так і Степпер працюють з однієї універсальної рукояткою, яка розроблена для високоефективної і комфортної роботи лаборанта, тому, якщо зняти багатоканальний модуль, то піпетку можна використовувати з одноканальним наконечниками для Степера.

Дозуючи обсяги крокової піпетки Фінпіпет Мультістеппер

Положення інсталяційного колеса  Кількість доз Обсяг мкл
1 24 50
2 12 100
3 8 150
4 6 200
5 5 250