витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Технологія 384

16-канальна піпетка Фінпіпет Дігитал

16-канальна піпетка Фінпіпет ДігиталІдеально підходить для застосування у всіх областях технології 384
Компанія Thermo Labsystems пропонує широкий перелік пристроїв для роботи з реагентами спеціально розроблених для високопродуктивних технологій, таких як, високопродуктивний скринінг, полімеразна ланцюгова реакція, аналіз мутаційного процесу. 16-канальна піпетка Фінпіпет Дігитал - прекрасне останнє доповнення модельного ряду, значно прискорює і полегшує виконання рутинних процедур в лабораторії.

Висока точність і відтворюваність, як і у інших піпеток Фінпіпет Дігитал
Нова 16-канальна піпетка Фінпіпет Дігитал розроблена для виконання дозування з високою точністю і відтворюваністю, що особливо важливо для технології 384. Можливість легкої перекалібровки в лабораторії гарантує високу точність і відтворюваність.

Легка вага піпетки збільшують комфорт лаборанта. Встановлений обсяг дозування добре видно і легко перевіряється на великому дисплеї піпетки.

Вдосконалений телескопічний плунжер створює додатковий тиск в мікронаконечнику, що перевершує дію капілярних сил та забезпечує ефективне дозування мікрооб’ємів. Для абсолютної стерильності піпетку можна повністю автоклавірувати. Кожна піпетка має позначку безпеки на зовнішній стороні упору і спеціальний стелажний кронштейн для зручного зберігання піпетки.

Технічні характеристики 

Кат. № Кількість каналів діапазону Крок Обсяг мкл Точність відтворення з одним наконечником
4510070 16 5-50 мкл 0.5 мкл 50

Фінтип

мкл% SD * 5 ±0.25 ±1.5 0.1 2
мкл (CV%) * ±0.75 ±1.5 0.35 0.17 50

<< Назад


Електронна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол з новим 16-канальним модулем

Електронна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол з новим 16-канальним модулемДозування, піпеткою БіоКонтрол поєднує в собі високий комфорт і безпеку, що робить дозування легким для будь-яких лабораторних завдань. Легка вага і компактна рукоятка підвищують ефективність роботи.

Для легкого і швидкого прикріплення модуля рукоятка має зручний замикається механізм
Великий цифровий дисплей на якому легко читаються букви і цифри. Режим і обсяг дозування завжди показуються на індикаторі під час дозування.

Щоб забезпечити стерильність та уникнути перехресної контамінації багатоканальний модуль може бути вийнятий і підданий автоклавуванню. Точність і відтворюваність дозування сертифіковані на певних діапазонах обсягів.

Піпетка має перемикач з трьома швидкостями дозування на рукоятці: повільна, середня і швидка. Залежно від в'язкості реагенту Ви можете встановити необхідну швидкість. Можливе використання прямого і зворотного способів дозування.

Унікальний пристрій для зняття наконечників піпеток Фінпіпет полегшує роботу. Новий механізм зменшує зусилля необхідне для зняття наконечників на 50%.

Удосконалений спусковий механізм при дозуванні зменшує напругу і дискомфорт пальців руки. Працюючи правою або лівою рукою, для виконання дозування необхідно лише просто м'яко натиснути вказівним пальцем на кнопку дозування.

Технічні характеристики та інформація для замовлення

Кат. № Найменування Кількість каналів Обсяг мкл
4531070 Багатоканальна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол Финпипет БиоКонтрол 16 5-50

1) Кожна універсальна рукоятка продається з одним багатоканальним модулем.

Модулі для багатоканальна піпетки Фінпіпет БіоКонтрол

Кат. № Кількість каналів діапазону Крок Обсяг мкл Точність відтворення з одним наконечником
2207030 16 5-50 мкл 0.5 мкл 50

Фінтип

мкл% SD * 5 ±0.25 ±1.5 0.1 2
мкл (CV%) * ±0.75 ±1.5 0.35 0.17 50

2) Значення точності і відтворюваності дійсні тільки для режиму дозування (pipetting mode).

* SD = стандартне відхилення, CV = коефіцієнт варіації

Колірна код: 5-50 мкл - бірюзовий

<< Назад