витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Імуноферментний аналізатор планшетний

Переглянути ассортимент

Імуноферментний аналізатор планшетнийІмуноферментний електронний планшетний аналізатор - це спеціальне пристосування, що застосовується в лабораторіях з метою зробити не один аналіз, а більше п'яти одночасно. Така технологія значно полегшує роботу лаборантів, і їм не потрібно вміст кожної пробірки ретельно досліджувати. Зараз, в світі сучасної техніки все роблять за нас певного роду технічні пристосування. Одним з таких механізмів є планшетний лабораторний імуноферментний аналізатор.

Фірма «ХіМеК» пропонує закупити прилади для лабораторій і різних медустанов, які приймають кров людини для різних досліджень і аналізів. Якщо в Вашу лабораторію потрібен імуноферментний аналізатор планшетний, то його Ви зможете замовити по телефону або в персональній заявці.

Використовуючи аналізатор електронний імуноферментний планшетний, фахівець може зробити імуноферментний аналіз, провести дослідження білків, ендотоксинів, різних ферментів і іншого. Якщо Ваша лабораторія ще мало оснащена сучасними приладами для дослідження крові і плазми, а також для її зберігання, якщо Вам необхідно засіб для дезінфекції контейнерів і пробірок, а також автоматичні аналізатори - повідомте в «ХіМеК» про Ваше замовлення аналізатора електронного імуноферментного планшетного.
Скоріш за все, Вам потрібен аналізатор імуноферментний планшетний, щоб подальші аналізи проводити вже набагато швидше і з більшою ефективністю. Пропоноване оснащення ретельно протестовано і надає точні результати будь-якого дослідження.