витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Заморожувач плазми крові

Переглянути ассортимент

Заморожувач плазми кровіЗаморожувач людської плазми крові зазвичай встановлений в так званих «центрах крові», або ж в медустановах, де необхідно зберігати великий обсяг крові. Швидке заморожування заморожує кров так, щоб вона не втратила свої властивості, але також і не зіпсувалася. Кров - це біорідина, яка, як і вода, якщо довго стоятиме в якийсь ємності або контейнері, може зіпсується. Щоб кров, здана донором, не була зіпсована під впливом теплих температур, її необхідно заморозити. У звичайну морозилку плазму покласти марно, так як вона втратить свої властивості і перемерзне, ​​а ось заморожувач електронний плазми крові з миттєвим заморожуванням цілком підійде.

Під час звичайної заморозки, коли продукт або рідина поступово охолоджується, а потім замерзає, велика частина мікроорганізмів і корисних речовин гине. Швидке заморожування дозволяє заморозити кров в контейнерах так, щоб вона не змінила свій біосклад. Заморожувач плазми крові - це унікальний прилад, який в сучасній медицині вважається рятівним.

Щодня сотні і тисячі людей потребують переливання плазми, і, щоб зробити такі важливі процедури, банкам крові необхідно мати в своїх морозильних сховищах багато плазми. Маючи електрозаморожувач плазми крові, можна здійснити заморозку тільки що набраної крові, а потім використовувати її для певної людини. Велику цінність несе собою рідкісна група крові, яка зберігається в пакетах в замороженому вигляді. Якщо Вам потрібен заморожувач плазми донорської крові, то його можна замовляти у «ХіМеК». Маючи таке пристосування, Ви збережете великий обсяг крові для своїх пацієнтів!
Безпечний і практичний заморожувач донорської плазми крові може застосовуватися для великих обсягів заморожування, тому, він підійде Вам за всіма вимогами.