витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Запаювач пластикових магістралей ціна

Переглянути ассортимент

Запаювач пластикових магістралей цінаЗапаювач пластикових магістралей (ціна) являє собою електронний механізм, який запаює ПВХ і пластикові пробірки з біорідиною. Щоб пробірки були стерильними, і в них не потрапили сторонні частинки, їх запаюють спеціальним механізмом, який заряджається від мережі. Повністю заряджений запаювач пластикових магістралей (ціна) дозволяє зробити більше семиста споювань за один раз. Таким чином, всі пробірки або мішки для біорідин, а саме, крові, будуть надійно зберігатися або транспортуватися.

Бажаєте придбати надійний і швидкий запаювач пластикових магістралей (ціна) в Вашу лікарню, лабораторію? Це більше, ніж зручно, так як безпека аналізів під час їх виконання дуже важлива. В повітрі приміщення можуть літати різні мікрочастинки, які можуть осісти на пробірках і в подальшому спотворити результати досліджень.

Щоб подібних випадків не траплялося, варто купити запаювач пластикових магістралей (ціна). До того ж, лаборант або прибиральниця можуть ненавмисно зачепити стіл, на якому стоять пробірки, і вся рідина може просто вилитися. Тоді «врятувати» ситуацію просто буде неможливо, а у Вас будуть неприємності. Якщо Ви бажаєте, щоб усі пробірки були стерильними і в них нічого не попало, необхідно їх герметично закрити, і в цьому Вам допоможе запаювач пластикових магістралей (ціна). Звичайні пробки не можуть бути ефективними, так як на них самих можуть осідати мікроорганізми і пил. Таким чином, кров вже не буде стерильною і пацієнт одержить не зовсім точний аналіз. Не допускайте подібних помилок, а придбайте спеціальне запаююче обладнання для досягнення ідеальної стерильності.
Вам потрібен запаювач пластикових магістралей (ціна)? «ХіМеК» запропонує кілька варіантів стаціонарних або «мобільних», переносних запаювачів.