витратні матеріали для in-vitro діагностики Обладнання для лабораторій та закладів служби крові
Обладнання для лабораторій та закладів служби крові

Електронні піпетки

Електронні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол з одноканальним модулями

Електронні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол з одноканальним модулямиЕлектронна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол може працювати з п'ятьма одноканальним модулями, що дозволяє дозувати реагенти однієї піпеткою в діапазоні від 5 мкл до 10 мл. Модулі до піпетки змінюються швидко і легко. У разі якщо необхідно забезпечити стерильність. Ви можете зняти цілком змінний модуль і піддати його автоклавуванню.

Піпетка Фінпіпет БіоКонтрол може працювати, як в стандартному, так і в кроковому режимах роботи. Прямий і зворотний спосіб піпетірування можливі після встановлення обсягу дозування. Ніякого додаткового програмування для цього не потрібно. Точність і відтворюваність дозування сертифіковані на певних діапазонах обсягів.

Джерело живлення для піпетки - нікель-кадмієві акумуляторна батарея, яка зручна для швидкої підзарядки. Піпетка має індикатор про низький заряд акумулятора. Якщо буде потрібно, піпетка може бути швидко підзаряджена протягом півгодини. Час повної перезарядки - 45-60 хв.

Всі електронні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол поставляються з програмою для калібрування, тому перекалібрувати піпетку на більш в'язкий розчин реагенту або дозування при іншій температурі можна прямо в лабораторії. 

<< Назад


Електронні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол з багатоканальними модулями

Електронні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол з багатоканальними модулямиВикористання багатоканальних піпеток - це найзручніший спосіб заповнення мікропланшетів на сьогоднішній день. Багатоканальні піпетки Фінпіпет БіоКонтрол з електронним приводом роблять цю рутинну роботу в лабораторії легкою як ніколи. Для вимогливих лабораторій ця піпетка пропонує більш високу продуктивність і точність, а так само більш надійні результати.

Багатоканальна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол має ті ж передові технічні характеристики, як і Одноканальна модель. Одна і та ж універсальна рукоятка дозволяє встановлювати 7 різних модулів. Піпетка має спеціальний штатив, який використовується для зберігання піпетки та швидкої перезарядки акумуляторів (45-60 хв). Універсальна рукоятка видає звуковий сигнал, якщо акумулятори розряджені, а на дисплеї почне блимати повідомлення про необхідність перезарядки.

Щоб гарантувати стерильність та уникнути перехресної контамінації, багатоканальні модулі, як і одно канальні, можна піддавати автоклавуванню. Для найбільшого комфорту та зручності у роботі модуль можна обертати.

Нова багатоканальна піпетка Фінпіпет БіоКонтрол перекриває обсяг дозування від 0.5 мкл до 300 мкл. Точність і відтворюваність сертифікуються виробником для певних діапазонів дозування. При необхідності піпетка БіоКонтрол може бути перекалібрована безпосередньо в лабораторії, використовуючи спеціальну програму калібрування, яка поставляється з піпеткою.

<< Назад